Czy szynobus to to samo co pociag?

Czy szynobus to to samo co pociag? w rozwiązywaniu problemów, które często zawiera problemy innych ludzi. „

Interesujący punkt, aby o to, czy tajskiej i japońskiej mają ten sam poziom w hierarchia potrzeb. Na TNC, inny poziom potrzeb może przynieść konfliktu w interaktywnych sytuacjach, na przykład, od japońskiego pracodawcy i pracownika Thai, model może należy przyjąć w swoich aplikacjach wśród różnych kultur. Choć kultura Tajlandii i Japonii może być podobna, to nie znaczy, że mają to samo pragnienie lub oczekiwanie.

Na podstawie literatury, definicja IJV i przyczyn tworzenia JV zostały zilustrowane. Czynniki tym różnic kulturowych między tajskiej i japońskiej, i różnych perspektyw motywacyjnych zostały wyjaśnione. Jednak jest to istotne i ważne, aby dowiedzieć się, jak te czynniki wpływają TNC pracowników na podstawie ich postrzegania. W rozdziale 4, ustalenia i analizy z wywiadu będą rozpatrywane.

Anderson, E. (1990). Dwie firmy, jedna granica: w ocenie skuteczności wspólnego przedsięwzięcia. Sloan przegląd zarządzania 31: 2, 19-30.

Beamish, P.W. (1985). Cechy wspólne przedsięwzięcie w rozwiniętych i rozwijających countries.Columbia Journal of World Business 20: 3, 13-19.

Beamish, P. W. (1988). Wielonarodowe wspólne przedsięwzięcia w krajach rozwijających się. New York: Routledge.

Beamish, P. W. A. C. Inkpen (1995). Prowadzenie wspólnych przedsięwzięć międzynarodowych stabilne i opłacalne. Long Range Planning, tom 28: 3,

Barkema H. F. Vermeulen (1997). Jakie różnice w pochodzeniu kulturowym partnerów są szkodliwe dla międzynarodowych wspólnych przedsięwzięciach? Journal of Business Studies Międzynarodowych 28: 4, 845-864.

Beamish, P. W. J. P. zabijaniu (1997c) (redaktorzy). Spółdzielcze strategie: perspektywy Azji i Pacyfiku. San Francisco: New Lexington prasowej.

Berger, S. (1999) Międzynarodowe wspólnych przedsięwzięć.Boston: Pearson Education.