Raport odnosnie polskich pociagow w 2015 roku

To nie znaczy, że powinny one być identyczne – warunek niemożliwy. Przeciwnie, musi istnieć poczucie komfortu, jak druga wykonuje działalności, chęć współpracować i uczyć się, i wymaga ustalenia wspólnych rozwiązań (Fedor Werther, 1997).

2.5.4 Jak IJV wpływa rodzic kultur organizacyjnych

Rodzicielstwo jest IJV projekt może wpłynąć na kulturę siedzibie macierzystej poprzez stworzenie nowego ducha „internacjonalizmu”.W mediacji inaczej niż w sądzie To ADVANTAGOUS gdy korzyść pracowników centrali z napływem nowych pomysłów i technologii oraz rozwój nowej wiedzy o możliwościach oferowanych I środowiska.

Jest DISADVANTAGOUS gdy odpływ pracowników do IJV (oraz napływ zamienników) zaburza spójność wewnętrzną. Pozytywna kultura jest osłabiona, gdy zespół czuje się pod presją obowiązków, do których nie mają wykształcenie i doświadczenie. Zwolennicy projektu są izolowane. Planowanie i eksploatacji IJV wpływa na kulturę organizacyjną centrali nadrzędnej. W celu udzielenia odpowiedzi na problemy i możliwości wynikających z rodzicielstwa projekt, siedziba usprawnia i reorganizuje swoje struktury (Siddall i wsp., 1992).

2.6 Motywacyjne Perspektywy między Thai i japońskim

One motywy są głównymi wyznacznikami czyjegoś zachowania. Jeśli firma może zrozumieć motywy pracownika, mogą wpływać na zachowanie swojego pracownika. Aby motywować innych jest jednym z najważniejszych zadań związanych z zarządzaniem. Składa się on z umiejętności, aby zrozumieć, co napędza ludzi do komunikowania się, zaangażowanie, wyzwanie, aby zachęcić, aby dawały przykład, w celu opracowania i trener, w celu uzyskania informacji zwrotnych oraz zapewnienie sprawiedliwego nagrodę. Według (Znajdź REF), „Motywacja jest o kultywowanie kapitału ludzkiego. Wyzwanie polega nie jest sama praca, ale w was, osoba, która tworzy i zarządza środowisko pracy.” Jednak motywacji ludzi w różnych hodowli może być trudne, jeśli poziom motywacji nie jest taka sama .