izba-kolei.org.pl

Polaczenia dalekobiezne do Warszawy

Polaczenia dalekobiezne do Warszawy

Script Wszystko!

Małe firmy wydają się doceniać używanie skryptów: Skrypty, skrypty sprzedaży telefonów, skrypty Wprowadzenie (powszechnie znanych jako boisko windy) i skryptów produktów. W dzisiejszym pędzącym świecie, masz mniej niż dawne 5 sekund, aby wpływ. Telemarketerów i szarlatani są hartowane ludzi do dobrych wiadomości.okna gdynia Każda osoba w organizacji, która jest nawet potencjalnie licowa klient potrzebuje skryptów. Jeśli tak nie jest odpowiednią osobą do stworzenia jednego, to powinieneś lub organizacja marketingu go rozważyć.

Elementy dobry scenariusz:

List your sytuacjach: Ocenić regularnego tygodnia i rozważyć jakich sytuacjach biznesowych budynku można napotkać. Dołącz losowe spotkania, gdy ktoś pyta: „A więc, co robisz?”

Know Your Cel: Co ciekawe, wielu specjalistów nie przeszkoleni ich umysły, aby zbliżyć się sytuacje biznesowe z celem. Dobrzy ludzie sprzedaży – Być może, ale większość innych nie. Każda z powyższych sytuacji potrzebuje cel. Czy chcesz je zaakceptować swoją wizytówkę, na wizytę konsultacyjną, czy coś innego.

Ustal haka: Sprzedaż zawsze ma haka. To może być darmowa oferta specjalna lub coś bardzo wyjątkowy. Ocenić każdą sytuację na odpowiednim haku. Nie chciałbym być Hawking demonstracji w prywatnej cocktail party, ale byś w mieszalniku przemysłowym.

Umieścić go razem: Zapis każdego dół tak szczegółowo, jak to możliwe. Wymieszać i dopasować poszczególne elementy, dopóki masz dobre 30 sekund wprowadzenie dla każdego. Jeśli użytkownik pracuje się dłużej skoku sprzedaży należy zaplanować if / następnie napotka. Wyobraź sobie każdą możliwą sprzeciw i planują odebrać i uspokoić go w oczach klienta.

Praktyka, praktyka, praktyka: Jeśli można praktykować je do punktu, w którym każda sytuacja może przekształcić się w sytuacji sprzedaży już udało. Potrzeba czasu, ale będzie w stanie szybko ocenić nową sytuację i dostarczyć odpowiedni skrypt wysiłku.

Tak proste, jak się wydaje, skrypty należy poświęcić dużo czasu na poddaje inkubacji. Polecam pisanie dużo wtedy odchodząc przez co najmniej kilka godzin. Dodatkowo indywidualne skrypty pitch są najlepiej napisane przez tę osobę. Nawet jeśli jesteś szefem i chcesz kontrolować wiadomości, niech twoi pracownicy mają pewne manewru w dostawie. Co to jest wygodne dla Ciebie, aby powiedzieć, może być kłopotliwe do personelu.

Jeśli pisanie skryptów jest nadal trudna, Radzę i pisać skrypty w ramach mojej firmy konsultingowej. Nie trzeba być lokalny – telefony działają dobrze na tym poziomie pracy. Zadzwoń lub e-mail i możemy omówić projekt.

Artykuł napisany przez: http://www.mywiemyjak.pl