Czy liczba polaczen lokalnych pociagow wzrosnie?

Po 1901 gorąco wokół, włoski wynalazca nazwie Luigi Bezzera wymyślił nowe rozwiązanie, które jest obecnie znany jako nowoczesnego ekspresu. Po raz pierwszy wyprodukowany w 1905 roku przez Pavoni, który może wiesz jak teraz popularny twórca ekspresów do kawy La Pavoni.

Urządzenie, które zostało wynalezione na początku lat 1900. także zasilany parą, ale nie styka się bezpośrednio z espresso. Para pracowała przez kocioł do pchania wody przez espresso przyczyn, które odbyły się w miejscu w uchwycie filtra. Jest to mały metalowy koszyk filtra, który jest wymienny, a to wiąże się bezpośrednio do brewhead. Przewody rurowe w tym urządzeniu został zaprojektowany w celu działania jako radiator ciepła, więc temperatura wody zmniejszone tak, że może warzenia poprawnie. Jest to zasada, która jest nadal ustawiony w miejscu, obecnie dzięki zastosowaniu ekspres do kawy kuchenką.

Jeśli jesteś zainteresowany wyśmienitym espresso i dekadencki napar, warto poświęcić chwilę, aby zainwestować w maszynę do domu. W ten sposób można poznać tajniki prawdziwego warzenia prostu jak prawdziwy barista!

Innym popularnym dodatkiem do kawy jest komercyjny ekspres do kawy! Na wielki wybór, sprawdź stronę internetową Mark Ramos ma The Coffee Bump.