izba-kolei.org.pl

Statystyki odnosnie polaczen dalekobieznych

Statystyki odnosnie polaczen dalekobieznych

Sposoby dla facetów dłużej w łóżku - 2 wskazówek dotyczących tworzenia współżycia dłużej

Istnieje mnóstwo sposobów, aby ludzie dłużej w łóżku z opóźnienia spraye do ćwiczeń fizycznych, które dają Ci pełną kontrolę wytrysku. Jest to coraz bardziej ważne, aby być w stanie przetrwać kobietę w łóżku, ponieważ współczesna kobieta domaga się faceta, który może zaspokoić swoich potrzeb seksualnych.

Oto dwie wskazówki na trwające dłużej w łóżku.

1. Pierwszym sposobem chłopaki dłużej w łóżku jest zapomnieć o tym, jak dłużej. Udawaj, że stosunek nie jest na porządku dziennym i wykorzystać wszystko do Państwa dyspozycji do przyjemności jej. Palcami i swój język do jej zaspokojenia, a następnie przez czas wchodź jej pochwę będzie ona już swój szczyt. To niesamowite, jak wiele dłużej może trwać podczas seksu, kiedy twój umysł koncentruje się na miłe swoją kobietę, a nie na swoich przyjemnościach.

2. Drugi ze sposobów dla facetów, aby używać długo w łóżku jest zrobić kilka ćwiczeń mających na celu poprawić wytrzymałość seksualną. Dobrym jeden jest Ćwiczenia Kegla, te koncentrują się na tworzeniu PC silniejsze mięśnie, które dadzą ci siłę powstrzymać wytrysk tak długo, jak chcesz. Ćwiczenia są bardzo proste i to tylko wycisnąć i przytrzymaj a następnie zwolnij, fajne jest to, że zajmuje tylko kilka tygodni przed rzeczywiste rezultaty są widoczne. Po około miesiącu mięśnie będą w pełni sił, a będziesz miał pełną kontrolę nad procesem ejakulacji.

To tylko dwa naturalne sposoby na facetów dłużej w łóżku, jest o wiele więcej, a kluczem do sukcesu jest nie poddawać się, gdy nie działają one za pierwszym razem.

=> Http://EjaculationByCommand.com

UWAGA: Jeśli znajdziesz się nagle trwające od poniżej 2 minut, aby w ciągu 1 godziny w pierwszej próbie, proszę się oprzeć przed korzystaniem z tej niewiarygodnie potężny sposób przez kilka dni ...

Artykuł napisany przez: