izba-kolei.org.pl

Polaczenia dalekobiezne do Krakowa

Polaczenia dalekobiezne do Krakowa

Sebastien Loeb

Uważany za najbardziej udany w historii kierowcy WRC, Sebastien Loeb jest jedyną osobą, która zdobyła mistrzostwo świata w dziewięciu razy w prostej rzędu. Znakomity profesjonalny kierowca wyścigowy, Sebastien zdobył nie tylko mistrzostwa w licznych rajdach, ale także posiada liczne rekordy na różnych imprezach rajdowych za to, że najwięcej punktów, zwycięstw i podium.

Przed wyścigów, Sebastien był również znakomity zawodnik, który zdobył kilka turniejów z obu konkursach regionalnych i krajowych. Po wejściu w świat wyścigów, od razu zaznaczył swoją obecność i stopniowo wzrosła w szeregach najlepszych zawodników na świecie.

Sebastien Loeb uosabia znaczenia słowa "oddanie" i "Focus". Od chwili, gdy zdał sobie sprawę, że urodził się ścigać, Sebastien wylał cały swój czas i wysiłek w sporcie. To nie przychodzi łatwo - Sebastien rzucić szkołę, aby dowiedzieć się więcej na temat prowadzenia samochodu, a nawet zrezygnował z pracy w chwili, gdy widział szansę dostać się do wyścigu. Często podczas wczesnych etapach kariery, tylko Sebastien zjadł dwa posiłki w ciągu dnia ze względu na brak finansów, oszczędzając swoje pieniądze, aby wesprzeć swoją pasję do wyścigów.

Gdybyśmy widzieli Sebastien wtedy, to uważamy, że był szalony dla poświęcania naukę i swoją pracę za coś jak "niepraktyczne" w wyścigach, ale Sebastien miał inną perspektywę. Jakoś nie miał na tyle przewidujący, by zobaczyć, co mógłby stać się w przyszłości, co dało mu zachętę do kandydowania wszelkie zarzuty, które były rzucane na niego w trakcie początkowych etapach kariery.

Inna kwestia, że ??w obliczu była obecność "bardziej doświadczonych" i "bardziej utalentowanych" kierowców w tym sporcie. Podczas swoich pierwszych prób, Sebastien często nie ubiegać się o zwycięstwo, ciągnąc za sobą bardziej powszechnie znanych kierowców.
Artykuł napisany przez: tanie noclegi warszawa